Inove IN

[Trader] Žralok Pepa – Zhodnocení minulé analýzy a AUDUSD

27.01.2020

Ahojte žraloci!

Pojďme se nejprve podívat, jak dopadla má poslední analýza. Na BTC jsem hovořil o úrovni 8350, odkud byl skvělý odraz, viz obrázek níže.

Moc pěkné příležitosti pro obchod jsme měli i na EURUSD na úrovni 1.11100, o které jsem také hovořil. Dva konkrétní setupy pro vstup ukazuji na screenech níže.

K úrovni 0.65226 na NZDUSD jsme právě došli, uvidíme, jak se trh zachová.

Pro další vývoj BTC bude důležité jestli trh dokáže prorazit rezistenci okolo 9200, pokud ano, otevírá se cesta k 9950. Za platný průraz považuji ideálně rotaci nad levelem nebo aspoň silné volume nad levelem. Dobrá úroveň pro případné longy pro intradenní a swingové obchodování je 8655.

Co se FX trhů týče, tak se mi líbí AUDUSD do shortu, pokud svíčka na D1 zavře přibližně tam, kde je nyní. Úroveň rezistence pro otevření krátké pozice (po potvrzení na nižším TF) je někde mezi 0.67795 a 0.68100.

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní, nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství, nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely.

Podobné články

Komentujte