Inove IN

[Trader] Žralok Pepa - CADJPY pomocí easy price action :)

19.11.2019

Dnes si ukážeme možný long na CADJPY

Ahojte žraloci!


BTC je akorát na supportu kolem 8150. Pokud neudělá nějaký signifikantní longový pohyb up, ideálně s close nad včerejší daily svíčkou, můj náhled je spíš shortový. Zavření pod 7960 by shorty ještě umocnilo.


Pojďme se raději podívat na forexový pár CADJPY. Z měsíčního a týdenního timeframe udělal vyšší low, což mě láká do longu. Z pohledu D1 grafu udělal pěkný longový 123 Gap. Celý Gap mezi úrovněmi 81.5 a 80.77 představuje support zónu. Nejsilnějšími úrovněmi pro long jsou pro mě zóny okolo 81.23 (proobchodovaný shortový gap) a vzdálenější hrana 123 Gapu okolo 80.77. Ke vstupu do dlouhé pozice se nabízí i třetí odraz od stoupající trendline na obrázku níže. 

Pro potvrzení vstupu hledáme opět svíčkové formace na nižším timeframe (H1, H2, H4), o kterých jsme psali na našem webu.
Bullish engulfing: https://www.zralocisobe.cz/bullish-engulfing-82.html
Morning doji star: https://www.zralocisobe.cz/morning-doji-star-93.html

SL dáme pod svíčkovou formaci a TP v poměru 1:1 nebo 1:1,5.


Přeji mnoho úspěšných obchodů!


UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní, nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství, nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely.

Podobné články

Komentujte