Inove IN

[Trader] Žralok Pepa - BTC pomocí Easy Price action a dvě forexové vsuvky

20.01.2020

Ahojte žraloci!

BTC - ve své minulé analýze jsem hovořil o otevřené cestě k úrovni 9160, což se také stalo, jak ukazuje obrázek níže. Trh sice nedošel až k mé úrovni nákupu mezi 8300 a 8110, ale nabídl hezkou příležitost pro nákup, když proobchodoval shortový 123 Gap na H2 timeframe. Popis obchodu jsem zakreslil také do obrázku.

Co se budoucího vývoje BTC z pohledu Price action týče, tak nám trh vytvořil 123 Gap na weekly, což je pro mě významný longový signál. Možné vstupy do dlouhé pozice bych hledal při pullbacku k úrovni 8350.

Z pohledu D1 můžeme dojít až k 7750, kde se nachází Low volume nod (úroveň s nízkým objemem obchodů, kterou trh má tendenci vyplňovat) a zároveň nahoru mířící trendline. Pokud bychom  začali konsolidovat pod touto trendlinkou, změnil bych svůj longový náhled na shortový.

Pro zpestření si ukážeme ještě dva trhy: NZDUSD a EURUSD.

O NZDUSD jsem již hovořil tady: https://www.zralocisobe.cz/advent-s-eurusd-a-nzdusd-250.html, svůj longový náhled aktualizuji - viz obrázek níže.

EURUSD se mi líbí do shortu, buď rovnou za market nebo při pullbacku s potvrzením - viz obrázek níže.

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní, nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství, nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely.

 

Podobné články

Komentujte