Inove IN

[Trader] Žralok Pepa - BTC...

14.01.2020

Zdravím žraloci!

BTC se nám pěkně odrazil od úrovně 8350, o které jsem hovořil v minulé analýze, jak ukazuje obrázek níže. Bohužel za mě bez obchodu, protože jsem nenašel žádný signál pro vstup. Napište na FB stránce Trading - Žraloci sobě do komentáře, jestli se vám obchod podařil :-)

Co se týče dalšího vývoje BTC, tak bude záležet, kde zavře dnešní svíčka; z technického úhlu pohledu to vypadá dobře pro dlouhé pozice. Pokud dnešní svíčka zavře nad high z 8.1., jak ukazuje obrázek níže, můj longový náhled to umocní.

Cesta je podle mě otevřená někam k úrovni 9160. Na H4 se už vytvořil longový Gap, takže úroveň supportu pro dlouhé pozice je mezi 8300 a 8110. Další možná longová zóna z pohledu D1 je mezi 7680 a 7510.

Pro potvrzení vstupu do obchodu hledáme opět svíčkové formace na nižším timeframe (H1, H2, H4), o kterých jsme psali na našem webu:


Bullish engulfing: https://www.zralocisobe.cz/bullish-engulfing-82.html
Morning doji star: https://www.zralocisobe.cz/morning-doji-star-93.html

Tyto Price Action formace doporučuji kombinovat s volumem.

Pěkný týden :)


UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní, nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství, nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely.

Podobné články

Komentujte