Inove IN

[Trader] Marek Vaňha - dá Bitcoin prostor Altcoinům?

09.09.2019

Ahojte žraloci, dnes se podíváme na vztah mezi BTC, velkými altcoiny v páru s USD a co u nich čekat v následujících dnech.

Dobrý večer žraloci a vítejte v dalším týdnu!

Naše predikce budou vždy buďto ve formátu videa nebo ve formě článků. Dnes se podíváme na BTC ve formě krátkého článku, protože zatím se vše děje přesně dle plánu.

BTCUSD:
BTC otestovalo predikovaný target 10900-11000,-USD, odkud bylo ostré zamítnutí. Tyto pohyby jsou v posledních měsících na denním pořádku a doporučuji každý obchod sledovat do targetu a nedržet pozici nad predikované rezistenční zóny. Celkově se na naší predikci nic nemění, kdy stále sledujeme potenciální vlnu „D“, která se skládá z třívlnné formace „((abc))“. Aktuální stav mi zatím nepřijde vhodný ke vstupu a zatím se držím mimo market s tím, že bych rád BTC sledoval opět v zóně 10000-9700,-USD. Zde se nachází Fibonacciho hladina 0.618.-0786, která je typická pro tyto korekční vlny „((b))“. Tyto vlny bývají komplexní a delší, protože se snaží vyvolat opačný dojem. Tzn. vyvolat dojem, že BTC půjde pod 9000,-USD a čeká nás „konečně“ ten téžený downtrend. Zatím tomuto scénáři ale struktura neodpovídá a držíme se prioritně bullish predikce.


 

BTC CME FUTURES:
BTC FUTURES se také dostalo do finálního targetu, odkud bylo ostré zamítnutí. Vždy v případě ostrého zamítnutí uvažujeme minimálně „(abc)“ korekci. Důvodem, proč sleduji potenciálně hlubší korekci u páru s USD, je právě stav BTC CME FUTURES, kde jsme se dostali do zóny NEVYPLNĚNÉHO GAPU. Sleduji tedy ideálně otestování alespoň spodní hranice = 10000,-USD před pokračováním do finálního targetu = 11340-11700,-USD. BTC je bullish do té doby, dokud se nachází nad hranicí 9000,-USD.BTC DOMINANCE:
U BTC dominance vidíme krásný ostrý leg down, takže i ze sledujeme potenciální „(abc)“ korekci v rámci subvlny „(iv)“. Neznamená to zatím, že BTC končí uptrend a čeká nás po dokončení trianglu downtrend. Znamená to aktuálně, že velké altcoiny začnou pomalinku dostávat prostor a budou postupně nacházet svá dna. Kontext celé predikce je tento:
1) Dokud je BTC v trianglu, velké altcoiny v páru s USD budou pomalinku dostávat prostor na zahájení uptrendů.
2) Jakmile BTC dokončí celý velký triangl „ABCDE“ dominance opět poroste na nové high, což způsobí to, že velké altcoiny v párech s USD porostou také, ale ne s takovou dynamikou jako BTC samotné.
Takto na mě market svými strukturami aktuálně působí a jedná se o prioritní scénář, který sledujeme.


 

ETHUSD:

U ETHUSD sledujeme dokončení impluzního legu up, kde nyní očekávám korekci pro vlnu "((ii))". Zatím máme první ostré zamítnutí a budu u ETH sledovat zónu kde se nachází 0,5 fibo retracement + vrchol subvlny "(iv)“. Vrchol subvlny „(iv)“ je vždy výborná hodnota pro sledování supportu a případně pokračování uptrendu. Pokud se dostaneme pod tento support, sleduji ideálně vstupy v rozmezí Fibonacciho hladin 0.618-0.786. U ETH nepočítáme aktuálně s novým low a dokud se nacházíme nad hodnotou 165,35,-USD, stále sledujeme stejný long term target = 238,-USD.


Díky moc všem za přečtení a perfektní reakce, je to pro nás obrovská motivace a odměna. Market vypadá dobře, zatím jsme na správné straně i cestě, takže sledovat vstupy v predikovaných zónách a konzervovat profity v targetech. Nic lepšího z aktuálních dat nedokážeme dostat.


Hezký večer a ve středu naviděnou u další analýzy!


Marek

Podobné články

Komentujte