Inove IN

[Trader] Marek Vaňha - Bitcoin v ideální BUY zóně

11.09.2019

Bitcoin - kde sledujeme vstupy, kde výstupy, kde konzervaci profitu, zda stojí za to sledovat altcoiny v páru s BTC a další v dnešním článku

Dobré ráno žraloci a vítejte u středeční analýzy!

Dnes se podíváme na BTCUSD, BTC DOMINANCI a zda má smysl sledovat ALTCOINY v páru s BTC. 


BTCUSD:
BTC se dostává do naší predikované zóny a stále sleduji potenciální dokončení této korekční struktury v zóně 9950-9770,-USD. Do této zóny vychází všechny rozumné Fibonacciho hladiny. Dokončení nám nyní vychází přesně na hodnotu 9773,-USD, kam vychází Fibo Extension subvlny "(i)" a "(ii)" a 1:1 Extension vlny "(a):(c)". Zatím tedy vše dle plánu a očekáváme z této zóny bullish reakci a pokračování uptrendu. BTC je bullish do té doby, dokud se nachází nad hladinou 9060,-USD.
Celá struktura zatím odpovídá „(abc)“ korekci v rámci vlny „((b))“ s tím, že po jejím dokončení nás čeká pokračování uptrendu k cca 11400-11700,-USD.


Tyto vlny „((b))“ bývají velmi komplexní. Mají totiž za úkol vyvolat opačný sentiment a chytit většinu traderů do opačných pozic. Pro nás ale zatím vše krásně odpovídá EW Teorii a mělo by se tedy jednat o korekci v rámci pokračujícího uptrendu.

 

BTC DOMINANCE vs BTCUSD:

Dominance měla ostré zamítnutí, ale zatím toto stále sleduji v rámci dokončování celé uptrendové formace rising wedge vlny "(5)" s targetem cca 74%. Zatím toto krásně koreluje se stavem BTC, kdy očekáváme růst dominance v momentě, kdy se BTCUSD dostane do své finální vlny "E".

Díky oslabení dominance můžeme očekávat, že alty začnou pomalinku střílet up podobně jako poslední dny EOS a dnes NEO. BTC tedy může jít klidně pod 10k,-USD, ale díky oslabené dominanci s sebou nemusí nutně stáhnout velké altcoiny. Stále držím část EOS, celou pozici LTC a budu sleduji dokupy BTC v predikované zóně. NEO se mi prodalo dnes mezi 12,9-13,83,-USD.

 

Altcoiny v páru s BTC:

Co se týká párů s BTC, tak zatím nejsem vůbec přesvědčený o nějakém nalezení dna a zahájení silných uptrendů. Téměř všechny alty půjdou na nové low, takže zatím se jim vyhýbám obloukem. Jejich struktury mají sice pěkné odrazy, ale alty jsou typické tím, že tento první odraz bývá pouze dočasný a celá struktura se poté rozvine do trianglové formace, po které následuje pokračování downtrendu. Do vánoc se tedy soustředíme ve skupině na BTC a altcoiny v páru s USDT.

Podobné články

Komentujte