Inove IN

[Trader] Marek Auer – Udrží Bitcoin Support?

24.09.2019
Marek Auer

V této analýze trader Marek Auer rozebírá, jak vyšla jeho analýza z minulého týdne, ukazuje jeho obchody a sdílí myšlenky, jak vnímá aktuální trží situaci!

Rozbor a predikce ceny Bitcoinu

Technickou analýzu opět rozeberu na kontraktním páru XBTUSD obchodovaného na burze BitMEX díky dominantním objemům oproti ostatním bitcoinovým párům obchodovaných na světových burzách. To mi dává jemně vyšší výhodu, protože jako trader pracuji s objemy realizovaných obchodů.

V minulém týdnu jsem se mluvil o tom, že cena BTC by měla s vyšší pravděpodobností otestovat support v rámci trianglu k ceně 9500 USD. To bude velmi zajímává oblast profit targetů a případné akumulace pro pohyb vzhůru. Tuto tezi podporuje i celkové flow objednávek, nicméně je potřeba podotknout, že se to byla v riskantnější predikce cenového pohybu.

 

Na denním grafu se již situace vyostřuje. Bitcoin sice stále v pohybuje ve trojúhelníkové formaci, nicméně už dochází ke stlačení ceny a lze očekávat velmi brzo impulsivní pohyb.

Z technického pohledu se nyní cena tlačí zpět k supportu kolem ceny 9500 USD. Danou situaci vnímám, za velmi kritickou, protože pokles ceny Bitcoinu směrem k supportu je doprovázen agresivnějším zapojením prodávajících i přes pěknou svíčkovou formaci Pin Bar na denním grafu. Momentálně vnímám otevírání pozic na supportu za rizikovější.

 

Scénáře vývoje, se kterými pracuji, jsem nastínil v minulých článcích, doporučuji se s nimi seznámit, neboť věřím, že by Vám mohli pomoci.

Orderflow Analýza Kapitalizace Trhu

Na obrázku máme srovnání kapitalizace altcoinů (modrá křivka), dále také níže s nimi spojené objemy v čase (tzv. horizontální objemy). Zelená oblast znázorňuje klíčový support kapitalizace altcoinů. Kapitalizace altcoinů zatím nedokázala udržet zelený support a celkový propad kapitalizace vůči BTC byl téměř dvojnásobný. To mi interpretuje to, že cena v rámci spekulace na delší long bychom měli ještě setrvat.

 

 

Video:

 

Podobné články

Komentujte