Inove IN

[Trader] Marek Auer - Co očekávám po dumpu Bitcoinu

22.11.2019
Marek Auer

Dneska sdílím pohled na aktuální tržní situaci Bitcoinu. Po jeho dumpu představím moji aktuální strategii, kterou se chystám obchodovat, také zhodnotím výsledky mé poslední analýzy a zmíním pár tipů, které vám zajisté mohou pomoci. Jak zefektivnit práci s kapitálem po posledních příkupech? Jaké trading setupy lze ziskově obchodovat? Všechno se dozvíte v tomto článku!

Rozbor a predikce ceny Bitcoinu

Bitcoin prorazil naši klíčovou supportní úroveň a nachází se pod cenou 7400 USD. Objem nakupujících v tak důležité zóně byl velmi slabý, a nakonec i díky manipulaci cena spadla pod moji zónu spekulace. Díky jednoduché orderflow taktice, kterou s vámi rád sdílím v mých videích, jsem zůstal stranou s mým hlavním scénářem na spekulaci vzhůru z minulém týdne. Ve videu detailněji rozvádím, proč jsem nevstupoval, a naopak jsem byl přikloněný pro shortování.

 

Aktuálně pracuji s 2 scénáři:
1.    Přijde další pokles a trh bude testovat low aktuálního pohybu s potenciálem až 123 Gapu a POC na týdenním grafu výše v souladu s červenou šipkou.
Opět to bude o hledání pěkného technické setupu s pozitivním RRR, pravděpodobně flipu ideálně s RRR 2+ včetně komisí.
2.    Daný průraz byl falešný průraz, situace, kdy velcí hráči využívají dodatečné likvidity, stop příkazů, slabších obchodníků pro navyšování pozic, pro manipulaci ceny vzhůru. Zde budu chtít vidět sebevědomé býky a tlačení Bitcoinu vzhůru a vyvedení ceny nad úroveň 7400 USD dle zelené šipky.

 


Situaci si můžeme přiblížit na denním časovém rámci. Trh se pohybuje v souladu se spodní supportní trendovou čarou a nachází se pod klíčovou resistencí. To jsou logické úrovně, které vidí mnoho Price Action traderů. Právě zapojení hráčů na týdenní resistentní úrovni bude hrát klíčovou roli pro další vývoj ceny BTC.

 

Video:

 

Podobné články

Komentujte