Inove IN

[Trader] Marek Auer - Bitcoin: Síly se vyrovnávají

29.11.2019
Marek Auer

Dneska sdílím pohled na aktuální tržní situaci Bitcoinu. Po jeho dumpu zhodnotím výsledky a reálné obchody, představím moji přizpůsobené taktiky, které se chystám tradovat a zmíním pár tipů, které vám zajisté mohou pomoci. Jak zefektivnit práci s kapitálem po posledních příkupech? Jaké trading setupy lze ziskově obchodovat? Všechno se dozvíte v tomto článku!

Rozbor a predikce ceny Bitcoinu

Graf: BitMEX: XBTUSD, 4H


Cena udělala pohyb dle našeho scénáře č. 1, tzn. retestovala naši klíčovou úroveň ze spoda a pokračovala ve svém dominantním pohybu směru dolů, přičemž zasáhla náš target u low swingu.
Aktuální flow objednávek je téměř vyrovnané. Cena Bitcoinu se odvíjí od nástupu vyšší agrese býků, a proto bude pro mě směrodatné reakce na vyšší resistence a jaké bude zapojení obou stran. Trh bude pravděpodobně vytvářet konsolidace, ze kterých bude chtít načerpat sílu, akumulovat. Krátkodobě se budu snažit obchodovat z hran konsolidace. 

Rozbor a predikce ceny Cardana

Graf: Binance: ADA/USDT, denní

Cardano se nyní nachází v klesajícím kanále znázorněný modrými trendovými linkami. Z grafu vidíme, že vždy na supportu dochází ke zvýšení zobchodovaných objemů, možné akumulace, což jde ruku v ruce se zprávou vedoucího týmu vývojářů Cardana - Charlesa Hoskinsona. Cardano by dle jeho tweetu mělo přijít v roce 2020 na trh již s reálnými výsledky díky tomu, jak jeho tým inženýrů postupuje ve vývoji. To by mohlo znamenat opravdu obrovský potenciál pro růst ceny tokenu
Ve videu detailněji rozvádím, jaké scénáře včetně úrovní by se daly, hlavně z pohledu swingového a pozičního obchodování, tradovat.

Video:

 

Podobné články

Komentujte