Inove IN

[Trader] Marek Auer - Bitcoin: Moje vánoční setupy

12.12.2019
Marek Auer

Dnes sdílím pohled na předsváteční tržní situaci Bitcoinu. V aktuální konsolidaci zhodnotím výsledky a reálné obchody, představím moji přizpůsobené taktiky, které se chystám tradovat a zmíním pár tipů pro obchodování konsolidace, které vám zajisté mohou pomoci. Jak zefektivnit práci s kapitálem po posledních příkupech? Jaké trading setupy lze ziskově obchodovat? Všechno se dozvíte v tomto článku!

Rozbor a predikce ceny Bitcoinu

 

Graf XBTUSD, Daily


Flow objednávek po předchozí analýze se stále drží téměř vyrovnaně. Cena Bitcoinu se odvíjí od nástupu vyšší agrese býků, a proto pro mě bylo směrodatné reakce na vyšší resistence a jaké bude zapojení obou stran. V analýze z minulého týdne jsem zmiňoval, že Bitcoin pravděpodobně bude vytvářet konsolidace, ze kterých bude chtít načerpat sílu, akumulovat. Krátkodobě jsem se snažil obchodovat z hran konsolidace nebo se snažil připojit k pohybu ceny po její odmítnutí z této hrany.

 

Trh již dvakrát odmítl cenu nad 7700 USD u resistence, hrany 123gapu na denním časovém rámci. Druhou klíčovou úrovní je support kolem ceny 7100 USD. Uvnitř konsolidace pracuji se zásadní úrovní týdenního časového rámce s cenou cca 7360 USD.
Nyní tedy pracuji se základními 3 scénáři v souvislosti s mými klíčovou supportní úrovní.

  1. Trh danou úroveň udrží a chytré peníze budou chtít otestovat oblast likvidity v cenovém rozmezí 7450 – 7550 USD v souladu se zelenou šipkou v grafu. Trh by dále pak mohl posélze pokračovat do vyšších struktur.
  2. Bitcoin prorazí support s dominantní sílou a bude akceptovat cenu pod ní v souladu s poslední červenou šipkou ve grafu. Ideální situace pro hledání short obchodu.
  3. Trh bude nadále konsolidovat s vyšší pravděpodobností dominantního průrazu.

 

Ve videu daleko více detailněji rozebírám dané scénáře a se zmínkami mých nuancí obchodního plánu. Video můžete najít zde:

 

Podobné články

Komentujte