Inove IN

Ohlédnutí za Cryptocon 2019

13.11.2019

Ostravské obchodní centrum Forum Nová Karolina v sobotu 19. října ovládly kryptoměny. Akcí provázeli moderátoři Radek Erben a Václav Gregor, kteří celý den zpovídali zajímavé hosty z řad traderů a odborníků na kryptoměny.

Blok rozhovorů zahájil náš trader a analytik Marek Auer, který vysvětlil základní rozdíly mezi tradičními a virtuálními měnami. Na Marka navázal Jan Bartoš z naší partnerské společnosti Golden Pocket. V povídání na téma 7 let s virtuálním krumpáčem vysvětlil všechna tajemství těžby kryptoměn. 
 


Protože nakládání s kryptoměnami není bez rizik, přišla řada také na všechna nebezpečí, která s tímto fenoménem souvisí. Toho se zhostil náš analytik Marcel Božík společně s Dariuszem Matuszynski z kryptomagazínu. 
 
Po čtyřech rozhovorech nabitých kryptoměnami nastal čas na malý oddech. Tehdy se pódia zhostil Matěj Murín, který stojí za přírodním energetickým nápojem Erebos. Ten mohli v průběhu celého dne vyzkoušet i všichni návštěvníci. V dalších rozhovorech jsme se věnovali online podnikání i roli kryptoměn v portfoliu konzervativního investora. 


 
Aby návštěvníci neodcházeli s prázdnou, připravili jsme i pro ně také kolo štěstí o zajímavé žraločí ceny. Ve fotokoutku se poté hrálo o iPhone 8. Stačilo fotky dát na Instagram s hashtagem #BeSHARK. 
 
„Akce to byla parádní. Konečně jsem se dozvěděla, že kryptoměny nejsou zase tak složité, jak jsem si myslela. Možná si taky zkusím nějaké koupit. Už se těším na další ročník,“ zhodnotila CryptoCon 2019 návštěvnice Markéta. 


 
Kromě přednášek a rozhovorů se návštěvníci mohli seznámit s naším kryptomatem a s novou burzou WCA Market, kde s kryptoměmami může začít obchodovat každý. Pokud se na to ještě necítíš je tady web žralocisobě.cz, který ti se začátky s virtuálními penězi pomůže. 
 
Pokud máte vlastní postřehy nebo náměty, co bychom příští rok měli udělat lépe, neváhejte se na nás obrátit.

Podobné články

Komentujte