Inove IN

O nás

O nás

Snažíš se zorientovat ve světě kryptoměn? Tak to jsi tu správně! Naučíš se všechny pojmy, které se v kryptu vyskytují. Porozumíš grafům, trhům a dozvíš se, jak rozpoznat příležitost. Budeš v tom zkrátka umět chodit! Že nejsi technický typ? Nemusíš jím být. Sám budeš překvapen, jak do sebe všechno zapadá.

Komunita Žraloci sobě byla založena za účelem vzdělávání v oblasti kryptoměn. Pomůžeme Ti stát se expertem v kryptoměnách a v obchodování na kryptoburzách. Zároveň chceme, aby si z toho každý něco odnesl. Proto se snažíme články a videa podávat formou, která je pochopitelná pro všechny.

 • Avatar
  Marcel Božík Krypto analytik
  Marcel Božík Krypto analytik

  Každá cesta začína snom a mojím snom je zmeniť svet. Na škole som sa zamiloval do čísel, a preto sa z analýz stala moja denná rutina. Po zistení, že na peniazoch záleží, som sa rohodol zdolať ekonómiu. Stále zostáva vela vecí, ktoré je potrebné sa naučiť, a nie všetko je napísané v knihách. Niekedy je dôležité veci proste vyskúšať na vlastnej koži.

 • Avatar
  Martin Kohut Krypto analytik
  Martin Kohut Krypto analytik

  Jmenuji se Martin Kohut a jsem senior analytik ve společnosti WCA Holding a.s. Ke kryptu jsem se dostal začátkem roku 2017 nejprve přes těžbu, a poté jsem začal i tradovat. Mé analýzy jsou zaměřeny zejména na price action a market profile.

 • Avatar
  Erik Satina Portfolio manažer a AOS developer
  Erik Satina Portfolio manažer a AOS developer

  Zacal som scalpingom kryptomien a postupne som sa dostal ku vytvaraniu automatizovanych obchodnych strategii. Moje techniky a strategie su zalozene na obchodovani order flow, price action a niektorych unikatnych ukazovateloch, ktore sme spolu s nasim AOS timom vytvorili.

 • Avatar
  Dariusz Matuszynski Provozní ředitel pro WCA Market
  Dariusz Matuszynski Provozní ředitel pro WCA Market

  Tematika kryptoměn se ke mně poprvé dostala v roce 2014. Jelikož jsem však neměl potřebné znalosti, neinvestoval jsem a jen jsem sledoval ušlé příležitosti. Naplno jsem se do nich dostal až v roce 2017, kdy proběhla má první investice a následné založení stránky kryptomagazin.cz, což je první a největší český magazín o kryptoměnách. Aktuálně se věnuji nejen nezávislé novinařině, ale také vedení tuzemské kryptoburzy WCA Market.

 • Avatar
  Veronika Sekerková Operátor pro komunikaci se zákazníky
  Veronika Sekerková Operátor pro komunikaci se zákazníky

  Jmenuju se Veronika Sekerková. Kryptoměny a blockchain mě oslovily hned po přečtení prvního článku. Myslím, že ukrývají obrovský potenciál, a já se snažím, abych lidem pomocí článků umožnila porozumět tomuto novému ekosystému tak, aby jej mohli využít ve svůj prospěch.

 • Avatar
  Marek Auer Trader a Developer AOSů
  Marek Auer Trader a Developer AOSů

  Vystudoval jsem ekonomickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně, tradingu se věnuji od roku 2012 a v roce 2017 jsem se stal nezávislým profesionálním burzovním obchodníkem. Nyní jsem traderem ve společnosti WCA. Zaměřuji se hlavně na intradenní obchodování, nicméně obchoduji i swingové a poziční strategie na široké škále trhů, jako jsou samozřejmě kryptoměny, dále také indexy, akcie, komodity a forex.

 • Avatar
  Ing. Marek Vaňha Analytik / Trader
  Ing. Marek Vaňha Analytik / Trader

  Živím se obchodováním a predikováním kryptoměn a klasických akciových trhů. Jsem jednatelem a analytikem společnosti GOLDEN POCKET, s.r.o, která se specializuje na obchodování na základě Elliott Wave Teorie.