Inove IN

[Trader] Žralok Pepa - Novoroční rozjezd BTC

07.01.2020

Ahojte žraloci!

Vítám vás v novém roce a zároveň u mé první analýzy. Dnes nemohu jinak než upozornit na pěkný pohyb BTC. V rámci týdenního grafu jsme pořád v konsolidaci a navíc uvnitř shortového gapu, nicméně pokud trh zavře tento týden zhruba na současných úrovních, tak se nám vytvoří vyšší pivotová low, což je první možný náznak změny klesajícího trendu. Týdenní graf vidím zhruba takto:

Klíčová bude podle mě úroveň okolo 8350 (horní hrana shortového weekly Gapu a zároveň je blízko proobchodovaný weekly longový Gap z 28. října 2019). Zde bych na nižších TF hledal shorty. Pokud trh začne konsolidovat nad touto úrovní, změnil bych svůj náhled na longový.

Z pohledu daily grafu se nám BTC pěkně odráží od weekly trendové linie a vytvořil už vyšší pivotovou low, jak ukazuje obrázek níže. Vstupy do longu budu hledat v pásmu 7200-7350, pokud přijde potvrzení na nižším TF.

Na závěr ještě možné úrovně pro dokup na HODL, pokud by se BTC výrazněji propadl: 

Pro potvrzení vstupu do obchodu hledáme opět svíčkové formace na nižším timeframe (H1, H2, H4), o kterých jsme psali na našem webu:


Bullish engulfing: https://www.zralocisobe.cz/bullish-engulfing-82.html
Morning doji star: https://www.zralocisobe.cz/morning-doji-star-93.html

Tyto Price Action formace doporučuji kombinovat s volumem.

Pěkný týden :)


UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní, nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství, nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely.

 

Podobné články

Komentujte