Inove IN

Martin Kohut - Bitcoin míří do cílového targetu

18.12.2019
Martin Kohut

V minulých analýzach jsme si načrtli cílovou hranici 6400, což je Point of Control a klíčová konsolidační úroveň, na kterou nyní trh zaútočil.

Trh s po propadu pod klíčovou úroveň 7000 pohyboval v klesajícím kanále, který mířil na 6400. Tato úroveň přitahovala trh v podstatě celý rok 2018 a i nyní je pro nás důležitá, protože bude fungovat jako magnet a velcí hráči zde budou nakupovat. Nepředpokládám, že by přes Vánoce mělo docházet k nějakým rapidnějším pohybům, čekám spíše útlum. Trh se pravděpodobně pokusí otestovat i úrovně 6100, ale pod touto úrovni bych jíž BTC nechtěl vidět, pokud si má udržet dlouhodobý růstový potenciál. Všechny pokusy pod tuto úroveň by měly být pouze formou knotu maximálně na 5800 a měly by být hned vytaženy s vysokými objemy.

Povšimněte si, jak trh reaguje na všechny klíčové úrovně.

 

Mnohem více než Bitcoin, jehož propad byl dost pravděpodobný, to odnesly altcoiny. Dominance BTC se znovu vydala vzhůru a kapitalizace altcoinů se naprosto propadla na hodnoty, které jsme mohli naposledy vidět začátkem roku. Zatím vůbec nic nenasvědčuje, že by se měl tento downtrend zlomit, takže altcoiny nyní čekají velice krušné časy.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Podobné články

Komentujte