Inove IN

Martin Kohut - Bitcoin Epic Pump

30.10.2019
Martin Kohut

Ahojte žraloci a vítejte u pravidelné analýzy Crypto trhu! Bitcoin zažil epickou pumpu a my se na ní dnes podíváme zblízka. Samozřejmě se podíváme co s Bitcoinem dál, probereme si altcoiny, tržní kapitalizaci, BAKKT a Fear & Greed Index.

Bitcoin po epickém výstřelu nyní konsloliduje v P-profilu a chystá se na další výstřel nahoru. Jsme nad rezistencí a oblasti silné likvidity, kdy by nás měla přithahovat POC kolem 10k.

 

Marketcap překonal rezistenci i klesající trendline a nyní tvoří P-profil stejně jako BTC. Dominance vypadá, že bude po výstřelu z Falling wedge pokračovat v růstu. Pozitivní je, že i kapitalizace altcoinů stoupla a pumpa na BTC nebyla dotována z altcoinů, ale kapitalizace altcoinů rovněž stoupla. Nyní se drží nad kanálem a konsoliduje v P- profilu.

 

Altcoiny vypadají skvěle. Většina z nich prorazila své struktury a nabíjejí na další růst. Na vstupy je ale ještě docela brzy, protože u spousty z nich jsme na rezistenci a očekávám ještě malou korekci před dalším růstem. Musí ty pumpy trochu skonsolidovat, než budou pokračovat v růstu.

 

Crypto Fear & Greed Index se přesunul z oblasti strachu do chamtivosti, to můžeme vidět na proražené trendline, proraženou rezistencí a otáčející se dynamice.

 

Volume BAKKTu jsou v extrémních hodnotách a stouply více než desitinásobně. Dokazuje to, že velryby nakupují ve velkém.

 

Více podrobností najdete ve videu.

 

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní, nebo jiné informace sdílené v tomto videu, se nedají považovat za investiční poradenství, nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely.

Podobné články

Komentujte