Inove IN

Je Bitcoin stále bullish?

18.11.2019
Ing. Marek Vaňha

U Bitcoinu se poslední dva týdny bavíme o důležité hranici 9200-9600,-USD, ale proč tomu tak je? Co je na této hranici tak důležité?

Ahojte žraloci a vítejte u pondělní analýzy Crypto marketu!

BITCOIN:

U Bitcoinu se poslední dva týdny bavíme o důležité hranici 9200-9600,-USD, ale proč tomu tak je? Co je na této hranici tak důležité?

Je to z toho důvodu, že tato zóna je společná jak pro bullish, tak pro bearish scénář. Znamená to, že pohyb do této zóny je společný pro oba scénáře a právě reakce rozhodne, co můžeme v dalších týdnech u BTC očekávat.

Pokud se do této zóny dostaneme pomocí pěti subvln, pak je velká pravděpodobnost, že je opravdu BTC na dně. Všimněte si, že na hranici 9600,-USD, se také nachází KEY LEVEL. Proto je tato zóna pro BULLISH scénář tak důležitá.

Pokud se sem totiž dostaneme pouze pomocí spike odrazu (rychlý výstřel bez pětivlnné struktury, pak je klidně možné, že BTCUSD půjde na nové low k cca 6800-6200,-USD. Tento scénář je samozřejmě mnohem méně pravděpodobný, ale musíme s ním počítat.

Aktuální downtrend z cca 10300,-USD se dá totiž zanotovat pomocí "((abc))" korekce - BULLISH VERZE, ale také pomocí "(i, ii, iii, iv, v)" pohybu - BEARISH VERZE.

Oba scénáře mají ale společný pohyb up do zóny 9200-9600,-USD, proto jsou pro nás tyto hodnoty tak klíčové.

Všechny ostatní pomocné grafy nám ukazují, že by BTC mělo být na dně, protože GBTC má bullish strukturu, EURUSD mělo krásný odraz up z target zóny a invertovaný graf BTC = USDTBTC, ukazuje na dokončování korektivního uptrendu, po kterém by mělo následovat nové low.

GBTCUSD:

EURUSD:

USDTBTC:

Jediný graf tedy, který není zatím extra bullish, je právě graf BTCUSD. Proto zde přikládám tento scénář, který by vám měl pomoci s definováním velikostí vstupů, Stop Lossů a strategií na další týdny.

Pro mě osobně toto znamená jednu důležitou věc – nemám v plánu chytat BTC aktuálně do dalších long pozic a počkám si právě na to, jak bude vypadat odraz a reakce z predikované rezistenční zóny.

V marketu zoufale chybí likvidita, takže intradenní trading BTC pro mě osobně není možný a čekám na reakci trhu před dalšími vstupy. Veškerá pozornost se soustředí na BTC, ale poslední 3 týdny se věnujeme hlavně altocinům v páru s BTC, protože zde jsou krásné bullish struktury a kapitál se nyní soustředí zde. Bude tomu tak do té doby, dokud se Dominance BTC nachází v downtrendu.

Nyní se pohybujeme kolem velmi silného supportu, takže jakmile zde dojde k impulznímu odrazu, naše pozornost se opět přesune zpět na BTC.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť vás síla provází!

Marek Vaňha – GOLDEN POCKET

 

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Podobné články

Komentujte