Inove IN

BITCOIN - STÁLE SHORT TERM BULLISH

21.10.2019
Ing. Marek Vaňha

Je Bitcoin stále bullish? Co čekat v dalších dnech? Máme stále šanci na otestování hranice 9000,-USD?

Ahojte žraloci a vítejte u pondělní analýzy Crypto marketu!

BITCOIN:

Bitcoin jede krásně dle predikce, kdy jsme splnili target 8800,-USD a nyní měli pěkný odraz ze support zóny 8050-7950,-USD. V dalších dnech nás tedy čeká otestování ideální rezistenční zóny kolem 8500,-USD, kde se bude opět rozhodovat co dál.

Není tedy až tak důležité nyní zda jsme nebo nejsme na dně, na toto máme ještě dost času. Důležité jsou zóny a targety, které se od poslední predikce nemění. Osobně budu konzervovat další část profitu právě v zóně 8400-8500,-USD, protože se zde nachází důležitá rezistence a Fibonacciho hladina 0.618, ze které můžeme očekávat minimálně 3 vlnné zamítnutí. BTC je tedy podle nás stále short term bullish a v dalších hodinách nás čeká pouze korekce k cca 8200-8130,-USD, kterou bereme jako zastávku a načerpání sil v rámci uptrendu.

Bearish level se nám posouvá na 7857,-USD.

Kdo by měl zájem, mrkněte na krátké video, které jsme dnes ráno sdíleli v naší VIP EW skupině:

BTC má tedy stále šanci na otestování hranice 9000,-USD, ale nejdříve musíme počkat na reakci z rezistenční zóny 8400-8500,-USD. Pokud bude mít pouze 3 vlny a udržíme se nad hranicí Bearish level, pak je tato zóna stále platná. Zatím ale pěkně krok za krokem. BEARISH LEVEL: K minulému videu byly dotazy k významu

BEARISH LEVEL, který se mění vždy s ohledem na daný Time Frame a zároveň se také posouvá spolu s vývojem ceny. Proto níže naleznete kráké info a vysvěltení, co vlastně bearish level znamená.

Pro všechny, kteří mají zájem se dozvědět více o našich termínech, doporučuji shlédnout krátký článek „Jak číst naše grafy“. Věřím, že se bude toto info hodit. https://goldenpocket.cz/jak-cist-grafy-zakladni-info/ TETHER vs BITCOIN: Tether v páru s BTC měl ostré zamítnutí z predikované rezistence a uvažujeme minimálne "(abc)" korekci v rámci trianglové formace. Tento graf reaguje velmi dobře na zóny 0.786-0.88, bude se tedy situace opakovat? Znamená to tedy, že v dalších dnech by měl BTC jít otestovat hranici alespoň 8500,-USD a tento graf nám to krásně ukazuje.

BITCOIN DOMINANCE:

DOMINANCE BTC je aktuálně velmi zajímavý graf, kdy sledujeme breakout nad horní trendovou rezistenci. Znamená to tedy, že BTC by v dalších dnech opravdu mělo být bullish a naše LONG pzice jsou zatím v bezpečí.

Nejdůležitější rezistence v cestě je nyní 69,63%. Pokud se dostaneme nad tuto hodnotu i nad KEY LEVEL, bude to pro BTC vypadat velmi dobře a potenciální dno bude čím dál pravděpodobnější. To samozřejmě nic nemění na našich aktuálních plánech, jen se jedná o další kus do skládačky.

LITECOIN:

LTC INTRADENNÍ PREDIKCE:

Litecoin má nyní matoucí strukturu, ale je to dané tím, že jsme s největší pravděpodobností v rozvinu poslední vlny "((v))" a nyní se nám dokončuje subvlna "(ii)" vlny "((iii))" vyššího stupně. Jako alternativu uvažuji formaci trianglu, kdy nyní budeme dokončovat subvlnu "C". Tak nebo tak ale očekáváme u LTC nové low v dalších dnech a čeká nás otestování zóny kolem 44-47,-USD.

LTC LONG TERM PREDIKCE:

Tento graf se dá aplikovat téměř na každý velký alt v páru s USD, takže BTC je rozhodně bullish, ale velké alty zatím ne a jejich struktury jsou stále korektivní v rámci downtrendu. Mnohem větší potenciál tak zatím stále představují alty v páru s BTC. 

 Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

Nechť vás síla provází!

Marek Vaňha – GOLDEN POCKET

 

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Podobné články

Komentujte