Inove IN

BITCOIN - hledání dna začíná

24.10.2019
Ing. Marek Vaňha

Včerejší pohyb na BTC opět zamíchal kartami a na dno si budeme muset ještě chvíli počkat. Teď teprve začne ta správná spekulace o tom, kde BTC začne další bull run. Pojďme mrknou na zóny, které stojí za pozornost v dalších dnech.

BTCUSD 

Dobré ráno tradeři! BTC mělo včera opět minutový dump, který zlikvidoval velkou část traderů na Mexu a teď půjdeme zase sideways. Tyto dumpy jsou uměle vytvořené burzami a většími hráči, takže sami o sobě nám toho moc neřeknou. Proto mjusíme počkat na reakci, která vždy prozradí v jaké fázi se trh nachází. 

Zatím se držím stranou, protože věřím tomu, že většina day traderů využije zónu 7450-7600,-USD ke vstupu do SHORTů s žebříkovanými výstupy až po 6800,-USD cca. Tzn. nyní sledovat rozvinutí struktury a BTC ideálně kolem 7000-6800,-USD, kde bych rád nabral cca 50% požadovaných vstupů do longu. Nejdříve ale musíme vidět reakci, případně formování bullish struktury. Zbytek nechávám až při potvrzení dna, nebo nějaké komplexnější hlubší korekci, kteru uvažujeme na grafu BTC FUTURES. 

Wave count zatím nechávám jako dokončování subvlny "((iii)", protože jsme hitli její minimální vzdálenost 1:1 Extension vlny "(i)". Do této zóny kolem 7k vychází i důležité Fibo hladiny, takže reakce bude velmi důležitá. Uvidíme, zatím trpělivost, protože nic neuteče.

USDTBTC

Tether vs Bitcoin - aktuálně nejdůležitější graf. Tether se blíží do finále v páru s BTC, kde sledujeme dokončení celého korektivního uptrendu v zóně = 13952-14441. Bearish level = 12017.

BTC CME FUTURES

Hlavním důvodem, proč zatím nemám na BTC předchystané ordery je ten, že BTC FUTURES nemají moc pěkný triangl v subvlně "((iv))" a celá struktura vypadá zatím díky včerejšímu breakoutu mnohem více bearish než stav BTCUSD. Zde nám count vychází až k cca 6300,-USD. Takže zatím sledovat a čekat na vhodný vstup.

ETHUSD

Alty zatím krásně dle predikcí, kde sledujeme dokončování celého downtrendu. Ethereum je s největší pravděpodobností ve formace Ending diagonal a směřuje k 149-139,-USD.

ALTCOINY DOMINANCE:

Tento měsíc se soustředíme prioritně na páry s BTC a máme rozjetých cca 18 aktivních LONG pozic. Jakmile ale praskne tento trendový support, začneme pomalinku konzervovat profity. 

Je to trendovka, která nás drží of 6.9.2019 a jakmile se dostaneme pod ní, je velká pravděpodobnost, že se kapitál přesune do BTC a velkých altů v páru s USD. Takže nastavit alert a sledovat. alty v páru s BTC mají totiž stále potenciál a je vždy nutné se soustředit na oblast, která má největší potenciál. 

Teď se většina pozornosti upře na BTC a bude se spekulovat nad tím, kde je dno. To je ztráta času, protože dokud není reakce, je vše pouhá spekulace. Je tedy nutné se soustředit na to, kde je aktuálně kapitál a tím jsou alty v páru s BTC.Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

Nechť vás síla provází!

Marek Vaňha – GOLDEN POCKET

 

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Podobné články

Komentujte