Inove IN

BITCOIN - 02.12.2019

02.12.2019
Ing. Marek Vaňha

Bitcoin splnil target 7815,-USD, odkud bylo ostré zamítnutí. Co teď?

Ahojte žraloci a vítejte u pondělní analýzy Crypto marketu!

BITCOIN:

BTC splnil target 7722-7815,-USD, odkud bylo ostré zamítnutí. Všimněte si, že jsme měli ideálně breakout pod trendovku (žlutý čtverec) a zpětné otestování tohoto supportu jako rezistence. Toto s největší pravděpodobností znamená, že BTC míří k hranici 7030-6856,-USD, kde se bude rozhodovat co dále. BTC má vždy tendenci mít hluboké korekce, takže ani zde neuvažuji zatím výjimku.

Máme zde zanotovanou i potenciální formaci RISING WEDGE, která by znamenala, že BTC půjde k cca 8500,-USD, ale stejně nejdříve ukazuje do support zóny dle predikce. Tento scénář beru jako alternativní, protože zatím je prioritní bearish s pokračováním na nové low.

Vždy v těchto korekcích jsou klíčové trendové rezistence a zatím BTC nepřekonalo ani jednu. Sledujte tedy během dalších hodin červený channel a predikovanou support zónu. Pokud bude odraz a dostaneme se nad, BTC má šanci pokračovat v uptrendu. Zatím jsme ale bearish.

GBTC:

Důvod, proč u BTC uvažuji alternativní scénář jako formaci Rising wedge je ten, že graf GBTC otevře dnes kolem 14:30 s nevyplněným gapem a myslím si, že bude stále nad trendovým supportem aktuálního korektivního channelu.

GBTC je totiž na rozdíl od BTCUSD nad dvěma důležitými trendovkami, takže se má aktuálně o co opřít a vytvořit komplexnější korekci "(abc)" k cca 10,11 dle predikce. Pro celý graf bude klíčová reakce v dalších 24-48h.

BTC CME FUTURES:

BTC FUTURES zatím vypadá maximálně na otrestování hranice 7488,-USD a poté očekáváme pokračování downtrendu. Zatím je celá struktura spíše korektivní a potenciální další target 8289,-USD bude mnohem pravděpodobnější ze zóny 6999-6848,-USD než z aktuální struktury.

USDTBTC:

TETHER má trošku jasnější a čistší strukturu než BTCUSD. Zde máme pěkný impulzní odraz z predikovaného supportu, který má všechny známky impulzní vlny. Znamená to tedy, že jakýkoliv uptrend aktuálně u BTC vidím opravdu max k 7488,-USD a poté pokračování k 7-6,8k,-USD.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství. Nechť vás síla provází!

Marek Vaňha – GOLDEN POCKET

 

UPOZORNĚNÍ: Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku, se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Podobné články

Komentujte